Hotel Merin

ubytovanie Netvorice
 

*** Hotel Merin / ubytovanie Netvorice

Hotel Netvorice Merin

VOLAREZA - Hotel Merín leží na pravom brehu Slapskej priehrady cca 60 km južne od Prahy. Vďaka svojmu bohatému relaxačnému a športovému zázemiu je hotel ideálny pre kongresovú turistiku, spoločenské akcie, rodinnú dovolenku, športové aj wellness pobyty.

Ideálne podmienky na kúpanie, vodné športy a turistiku robí z hotela Merín obľúbený cieľ pre návštevníkov Slap. K hotelu patrí trávnatá pláž s pozvoľným prístupom do vody. Súčasťou hotela je aquacentrum s krytým vyhrievaným bazénom s vodnými atrakciami, vírivkou, tobogánom a wellness centrum.

Ďalej môžete využiť ponuku služieb viacúčelovej krytej športovej haly a bowlingovej herne. V letnom období sú pre Vás pripravené vonkajšie kurty na tenis, volejbal, beach volejbal, požičovne lodiek, vodných bicyklov, športových potrieb a bicyklov.

Slapská priehrada hotel Merín ubytovanie
Ubytovacia kapacita hotela je 192 lôžok v komfortných nefajčiarskych izbách. K štandardnému vybaveniu izieb patrí kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, LCD televízor, chladnička, trezor, predokenné rolety a telefón. Moderne zariadené izby sú po celkovej rekonštrukcii v roku 2010. Krásna vyhliadka z balkónov na vodnú nádrž Slapy alebo na les obklopujúci hotel uchváti takmer každého klienta.

Zloženie izieb: 75 dvojlôžkových (41 izieb má k dispozícii vysúvaciu prístelku), 10 trojlôžkových. Apartmán 2 štvorlôžkové (s možnosťou prístelky) a 2 dvojlôžkové. Luxusné apartmány s nadštandardným vybavením sa skladajú z dvoch moderne zariadených izieb, kúpeľne a predsiene. Vo veľkom apartmáne nechýba jedáleň, sauna a terasa s vonkajšou vírivkou. Od apríla do októbra hotel ponúka pobyty v 17 chatkách, ktoré sú rozostavené po celom areáli.

Izby sú klientom k dispozícii v deň príchodu od 12 hodín, v deň odchodu je izby potrebné uvoľniť do 10 hodín. Za poplatok je možné WiFi pripojenie k internetu a jednorazové naplnenie minibaru. Ďalšie poskytované služby: prechádzky motorovou loďou po Slapskej priehrade, vlastná autobusová doprava. Pobyt so zvieraťom (mačka, pes - malé plemeno do 10 kg) je možný len po predchádzajúcom schválení zo strany zariadenia.

Netvorice Slapy ubytovanie hotel Merín stravovanie:
Pobyty sú štandardne s raňajkami podávané formou bufetu. V prípade objednania polpenzie alebo plnej penzie sú obedy aj večere podávané taktiež formou bufetu. Obedy a večere si je možné dokúpiť aj počas pobytu. Stravovanie buď ponukou bufetového systému, alebo ďalšia možnosť stravovania, nielen pre hotelových klientov ponúka Kaviareň pri Starej rieke s výbornou minútkovú kuchyňou, miešanými nápojmi a moravskými vínami.

K dispozície je klientom: nefajčiarska hotelová reštaurácia s kapacitou 130 miest, kaviareň U Staré rieky s 56 miestami a reprezentatívnym Modrým salónikom pre 16 osôb a ďalším posedením na letnej terase, Country saloon má 30 miest a v lete otvorenú terasu so 40 miestami na sedenie, plážová reštaurácia Morská panna sa otvára po dobu letných prázdnin a má 80 miest a letná terasa 70 miest.

Hotel VZ Merín *** superior wellness:
Hotel Měřín na Slapech má širokú ponuku wellness služieb. K dispozícii je bazén (25 m s protiprúdom, tobogánom, detským bazénikom a vírivkou), solárium a solárna lúka, soľná jaskyňa, hydromasážne vane, whirlpooly, floating, Kneippove kúpele, fínska sauna, parná sauna Hammam, masáže (športové a relaxačné), Vacu Shape . Ponúkané wellness služby Vám poskytne profesionálne školený a certifikovaný personál. Športové vyžitie: športová viacúčelová hala, bowlingová herňa, vonkajšie kurty (tenis, volejbal, beachvolejbal), malý futbal s umelou trávou, golfové patovisko, multifunkčný simulátor hier, dračie lode, požičovňa lodičiek, vodných bicyklov, kanoe ... Možnosť prenájmu parníku.

Hotel Netvorice Merin - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Netvorice Merin - V hoteli je biliardHotel Netvorice Merin - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Netvorice Merin - hotel má reštauráciuHotel Netvorice Merin - hotel má vináreňHotel Netvorice Merin - možnosť pripojenia na internetHotel Netvorice Merin - k dispozícii letná terasaHotel Netvorice Merin - golfHotel Netvorice Merin - k dispozícii kavareňHotel Netvorice Merin - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Netvorice Merin - akceptuje creditné karty VISAHotel Netvorice Merin - tenis - v blízkosti hotelaHotel Netvorice Merin - krytý bazén v hoteliHotel Netvorice Merin - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Netvorice Merin - Iybz sú vybavené televízoromHotel Netvorice Merin - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Netvorice Merin - Izby s vlastnou toaletouHotel Netvorice Merin - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: